SAK-TC397XX-256F300S BD
Une tarification compétitive
Вытворца Part Number: SAK-TC397XX-256F300S BD Вытворца / брэнд: Infineon
Шлях дастаўкі: DHL/Fedex/TNT/UPS Наяўнасць на складзе: 58,800
У наяўнасці: Запас можа быць адпраўлены на працягу 7 дзён Табліцы дадзеных:
100% арыгінальны і сапраўдны
100% справаздача аб выпрабаванні, калі асобная дэталь перавышае 500 долараў ЗША
вытворца Тэхналогіі Infineon
Уваходныя лініі A/D 76
Вузлы CAN 12
Каналы DMA 128
Колькасць модуляў АЦП 18
Памяць праграмы 16 Мбайт
SRAM (уключаючы кэш) 6912 кбайт
тэмпература -40 ° С да + 125 ° C
Тып памяці ўспышка
Памер ПЗУ 16000 Кбайт
Частата (макс.) 300 МГц
U(cc) 3.3 V да 5 V
Памер EEPROM 1 МБ
Класіфікацыя Сумяшчальны з ISO 26262
Вяртанне SAK-TC397XX-256F300S BD прыносіць паляпшэнні ў прадукцыйнасці, аб'ёме памяці, магчымасцях падключэння і маштабаванасці для вырашэння новых аўтамабільных тэндэнцый і выклікаў. Што тычыцца прадукцыйнасці, прапанова топавага класа, TC39x, прапануе 6 ядраў, якія працуюць на частаце 300 МГц і да 6.9 МБ убудаванай аператыўнай памяці, спажываючы пры гэтым менш за 2 Вт.